Image

آزمایش پزشکی

آزمایش و آزمایش های پزشکی قبل از خرید بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران چیست ؟

 بخشی از بیمه نامه عمر ایران، مربوط به پوشش های بیماری و پزشکی میباشد ، چنانچه در پرسشنامه شما مورد خاصی باشد ، یا سن شما از 50 سال بالاتر باشد یا سرمایه شما از 500.000.000 ریال بالاتر باشد ،شرکت بیمه باید از وضع سلامتی شما آگاه باشد بنابراین پزشک معتمد شرکت شما را برای انجام یک سری آزمایشات پزشکی بنابر سن و جنسیت شما ، به آزمایشگاه معرفی میکند تمام هزینه های آزمایشات بر عهده شرکت بیمه میباشد .


 

◄چنانچه وضع سلامتی شما در وضعیت خوب باشد بیمه نامه صادر میشود

◄چنانچه موردی در آزمایشات دیده شود که ریسک کمی برای شرکت داشته باشد بیمه نامه با اضافه نرخ صادر خواهد شد.

◄ چنانچه وضعیت آزمایشات نامطلوب باشد بیمه نامه صادر نخواهد شد. اگر سرمایه کمتر از 35 میلیون تومان انتخاب شود و سن زیر 50 سال باشد دیگر نیازی به آزمایش نمیباشد. یعنی در حقیقت شرایط انجام ندادن آزمایش : سرمایه کمتر از 35 میلیون تومان و سن کمتر از 50 سال میباشد.

آزمایش در بیمه ایران به دو صورت مراجعه حضوری و آنلاین صورت می گردد،که البته با توجه به شیوع بیماری کرونا در سال 1399 کلیه آزمایشها بصورت آنلاین و نمونه گیری در محل کار یا منزل بیمه گزار صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه به آزمایشگاه یا بیمارستان نمی باشد

نکته : در صورتی که فرد بالای 50 سال داشته باشد نیاز به آزمایشات پزشکی هست اما باز هم در اینجا بیمه یک راه گزارده که بتوان آزمایش نداد . اگر فرد بالای 50 سال داشته باشد و پوشش سرطان و امراض خاص را نخواهد و در ضمن سرمایه فوت 5 سال اول قرارداد زیر 20 میلیون تومان باشد نیاز به آزمایش نیست. ( اینها در صورتی است که فرد در فرم ثبت نام ، در سوالات مربوط به سلامتی ، مشکلی نداشته باشد وگرنه با نظر پزشک نیاز به آزمایش هست )

نکته : در صورتی که بیمه شده از نظر سلامت تایید گردد و بیمه نامه عمر را خریداری نماید و یا از نظر سلامتی مورد تایید قرار نگیرد هزینه ای بابت این چکاپ پرداخت نخواهدنمود اما در صورت تایید سلامت بیمه شده و انصراف وی از عقد قرارداد بیمه عمر هزینه چکاپ باید توسط بیمه گذار پرداخت شود.

آزمایش پزشکی بیمه عمر

هزینه چکاپ رایگان است یعنی چه ؟ در چه شرایطی ؟؟ 

ابتدا قبل از انجام آزمایشات فرد مبلغ 240 هزار تومان میپردازد ، که چند حالت ممکن است پیش بیاید :

اولین حالت : فرد در آزمایشات مشکلی نداشته باشد و یا مشکل جزیی داشته باشد ، که در این صورت وجه پرداخت شده ، به جای حق بیمه شما در حساب شما پرداخت میشود.

دومین حالت : فرد از نظر آزمایشات مورد قبول واقع نشود که در این صورت وجه به خریدار ، بازگردادنده میشود.

سومین حالت : فرد در آزمایشات مورد قبول واقع شود ولی بعد از تایید پزشک و شرکت بیمه از بیمه شدن انصراف دهد که در اینجا وجه بازگردادنده نخواهد شد ( بدلیل سو استفاده )

 جهت مشاوره بیشتر یا ثبت نامه بیمه عمر ایران همین الان با شماره 02188505454 تماس حاصل و یا اینجا را کلیک نمایید.

www.iran-insurance.org

 

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (14 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین