Image

آیا بیمه عمر ، بیمه تکمیل درمان و بیمه دندانپزشکی دارد؟

آیا بیمه عمر شامل بیمه دندانپزشکی نیز میشود؟ ایا بیمه عمر برای زایمان خدماتی ارائه میدهد؟ ایا بیمه عمر  شامل هزینه های پزشکی بیمارستانی هم میشود؟ آیا بیمه عمر بابت پوشش های بیمه ای هزینه ای جدا دریافت میکند؟

بسیاری از شما عزیزان روزانه تماس میگیرید و عنوان میکنید که برخی از نمایندگان بیمه به شما گفته اند که با خرید بیمه عمر ، می توانید از مزایای درمانی دندانپزشکی یا بیمارستانی و زایمان و ... استفاده کنید. بدلیل تخلف برخی از نمایندگان بیمه ، بر آن شدیم تا صحت مطلب را برای شما بررسی کنیم.

مزایای بیمه ای بیمه عمر

بیمه عمر فقط و فقط شامل مزایای بیمه ای به شرح زیر است : 

فوت طبیعی
فوت در اثر حادثه
نقص عضو
هزینه پزشکی ناشی از حادثه
سرطان ها
 امراض خاص ( سکته قلبی ، سکته مغزی ، پیوند اعضا ، جراحی قلب باز )
از کارافتادگی ناشی از حادثه که شامل :
الف) پرداخت غرامت
ب) معاف از پرداخت باقی اقساط تا اخر قرارداد
ج) پرداخت مستمری تا 10 سال به میزان 1 تا 3 برابر اخرین قسط پرداختی


 توجه کنید که تمامی موارد گفته شده در بالا بدون گرفتن هزینه ای جداگانه از شما ، شامل شما میشود. ینی در صورتیکه حق بیمه نوشته شده در بیمه نامه شما ماهی 200 هزار تومان باشد ، با همین مبلغ شما تحت پوشش بیمه قرار میگیرید و به جز مبلغ درج شده در بیمه نامه شما ، هیچ مبلغ اضافی بر مبنا پرداخت نکنید. واگر نماینده یا بازاریابی خواست در ازای دادن کارتی تحت عنوان بیمه تکمیل درمان مبلغی حدود 100 هزار تومان از شما بگیرید ، از پرداخت آن خودداری کنید. بیمه ایران هیچ نوع بیمه تکمیلی انفرادی ندارد و فقط موارد ذکر شده در بالا تحت پوشش بیمه عمر هست.

بنابراین در صورتی که نماینده ای با نام بیمه ایران ، به شما کارتی تحت عنوان بیمه دندانپزشکی درمان تکمیلی عرضه کرد ، بدانید که آن کارت فاقد هرگونه اعتبار از سوی بیمه ایران است و این کارتها حمایت شده از یک شرکت خصوصی و فاقداعتبار است. پس برای خرید این گونه کارت ها امتناع کنید و هیچ مبلغی اضافه تر از حق بیمه خود پرداخت نکنید. 

به گزارش خبرگزاری ایرنا : 

 

رئیس اداره امور درمان دندانپزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: شرکت‌های شبه بیمه‌ای در حوزه دندانپزشکی کلاهبردار بوده و مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.
شرکت‌های مزبور با تبلیغات کاذب به عنوان مثال عنوان می کنند تخفیف خدمات دندانپزشکی بین 30 تا 50 درصد ارائه می دهند، در حالی که نرخ یک خدمت را 2 برابر کرده و بدین طریق از مردم اخاذی می کنند.
بسیاری از این شرکت ها به مراجع قضایی معرفی شده اند و شاکیان خصوصی نیز می توانند اینگونه شرکت ها را به قوه قضاییه معرفی کنند.منبع ایرنا 

www.iran-insurance.org

3.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (4 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین