Image

بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری در ایران کدام است؟

بهترین و برترین بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری از نظر مردم و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در ایران کدام است؟

 

اولین و مهمترین جنبه، کیفیت بیمه عمر است. بیمه زندگی مان یک بیمه زندگی مختلط است که ضمن پوشش ریسک فوت، ریسک مالی و سرمایه گذاری را هم به خوبی پوشش می‌دهد . این بیمه برخلاف دیگر بیمه‌های زندگی موجود در بازار، همه پوشش‌ها و ویژگی‌های مناسب یک بیمه زندگی را ،در خود جای داده است.

 

بیمه عمر و زندگی مان ایران

این بیمه شامل پوشش‌های غرامت ازکارافتادگی کلی و جزئی ناشی از حادثه، هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش مستمری و غرامت از کارافتادگی، درمان بیماری‌های خاص و سرطان است و در عین حال ویژگی‌های مثبت دیگری  همچون آخرین سال حیات، پوشش بیمه‌ای تا تاریخ صدور، بهره فنی روزشمار و بسیاری دیگر از این قبیل را داراست. باید اشاره کنم که بر اساس صورت‌های مالی منتهی به 29 /12 /93، نرخسود مشارکت در منافع 24.9 درصد به بیمه‌گذاران بیمه زندگی مان تعلق گرفته است. همه اینها به این واقعیت اشاره دارند که ، بیمه مان محصولی  با کیفیت و دارای ویژگی‌های مثبت و متنوعی است که مشتریان متفاوت  با داشتن نیازهای متفاوت می‌توانند از این محصول بهره‌برداری کنند. این ادعایی است که آمار فروش بیمه زندگی مان آن را تایید می‌کند. بیمه زندگی مان اواخر سال 93 به شبکه فروش معرفی شد و توانست رکوردهای جدیدی را در بازار بیمه‌های زندگی برجای بگذارد. به عنوان مثال در سه ماهه آخر سال 1393 تقریباً  روزانه 1000 بیمه‌نامه صادر شد. اما این رقم در سال 94 با شتاب بیشتری رشد کرد به طوری کهرکورد صدور روزانه 1500فقره بیمه‌نامه نیز متعلق به بیمه زندگی مان شده است. با این توصیف در شش ماهه نخست سال جاری، 105 هزار و 861 فقره بیمه صادر شد که این رقم تا اکنون از مرز 211 هزار نیز عبور کرده است. تمامی‌داده‌های فوق حاوی این اطلاعات هستند کهبیمه زندگی  مان رکورد شکن و یکه‌تاز صنعت بیمه کشور است. به کارگیری اساتید تراز اول بازاریابی در کنار ایجاد نظام ارزیابی و پایش شبکه فروش در موفقیت این محصول نقش ویژه‌ای داشته‌اند.

 چرا شما جزو این بیمه شده ها نباشید....

چرا بیمه ایران بهترین بیمه عمر و زندگی در ایران از نظر مردم و بیمه مرکزی ایران است؟

 

طبق گزارش بیمه مرکزی که هر ساله منتشـر میشود بیش از 40 % از سهـم بازار بیمه در دست بیمه ایران است. بیمه ایران به دلیل داشتن نو آوری های خلاقانه و همینـطور ارائه بهتــرین خدمات به مشتریان لایق کسب بیشترین سهم از بازار است. بیمه ایران بنیانگذار صنعت بیمه در ایران  و همچنیـن دارای بیـش از 80 سال سابقه درخشــان است که با عملکرد طلایــی خود نشان میدهد که مردم نیز اعتماد بسیاری به این شرکت دارند. 

انتخاب بیمـه ایران از سوی مردم بعنوان بهترین و قابل اعتمادترین شرکت بیمه  در ایران و همچنین انتخاب بیمه ایران بعنوان برترین و بهترین شرکت بیمه کشور از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  بیانگر برتری شرکت بیمه ایران نسبت به سایر شرکت های بیمه کشور است.

بهترین شرکت بیمه عمر ایران مان

مردم بی علت بیمه ایران را انتخاب نمیکنند بلکه با فکر و تحقیق انتخاب میکنند

 

 

اعطای تقدیرنامه چهارستاره تعالی سازمانی به بیمه ایران:

 

بیمه ایران به دلیل انجام فرآیند بهبود درتعالی سازمانی از سوی سازمان مدیریت صنعتی موفق به دریافت تقدیرنامه چهارستاره تعالی سازمانی شد. به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی رویكردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌ آن‌ها از سوی گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس "الگوی تعالی سازمانی" است كه وضعیت سازمان‌ را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی مشخص می‌نمایند.

تمامی سازمان‌ها و شركت‌های ایرانی در بخش های مختلف اعم از ساخت و تولید ، خدمات ، سلامت،آموزش و بخش عمومی ، در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی ، به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود و فراهم‌سازی سایر مقدمات می‌توانند متقاضی جایزه ملّی تعالی سازمانی باشند. بیمه ایران برای اولین بار درسال 1388 متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی شد که درآن سال گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی را دریافت کرد. درادامه و درسال 1389 ، به دلیل پیاده سازی مراتب بهبود تعالی سازمانی دراین مجموعه گواهینامه دو ستاره گرفت. روند بهبود تعالی سازمانی دربیمه ایران ادامه یافت و این شرکت در سال 1390 از سوی سازمان مدیریت صنعتی گواهینامه سه ستاره دریافت کرد. بیمه ایران در سال 1391 دراین همایش شرکت نداشت اما همچنان مسوولان این شرکت در جهت بهبود تعالی سازمانی حرکت کردند و درسال 1392 تقدیرنامه سه ستاره گرفتند. درسال 1394 بیمه ایران متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی شد و توانست با یک پله صعود ،گواهینامه چهار ستاره تعالی سازمانی دریافت کند. براساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، در مجموع در شرکت متقاضی باید حداقل در سطح مدیران ارشد و میانی ، آشنایی کاملی با مدل ، مفاهیم و  معیارهای  آن وجود داشته که موفق به دریافت جایزه تعالی سازمانی از سازمان  مدیریت صنعتی شوند.

دریافت جایزه فوق نشان می دهد که بیمه عمر ایران بهترین و کاملترین بیمه عمر کشور می باشد.

 

جهت مطالعه معرفی مزایا بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران اینجا کلیک کنید

جهت بررسی و مقایسه بیمه ایران با سایر بیمه ها اینجا کلیک کنید

 

2.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.80 (5 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین