تماس برای مشاوره رایگان
88505454

 • !تنها افراد دانا و هوشمند بیمه عمر می خرند

  چگونه برای خود ، پشتوانه مالی خوب بسازیم !

   

  1- ثروتمندان ساخته می شوند و ثروتمند بودن هنری است که می توان آموخت. 

  2- کار امروز را به فردا انداختن و تعلل در کار عامل بسیاری از ناکامی ها و شکست های ماست. 

  3- انسانها با ذهن شان و فکر اقتصادیشان ثروتمند هستند نه با اتومبیل و منزلشان. 

  4- انسانهای ثروتمند روی فرصت ها تمرکز می کنند و انسانهای معمولی روی موانع. 

  5- انسانهای ثروتمند با وجود ترسی که دارند دست به عمل می زنند آدم های معمولی به ترس اجازه می دهند متوقف شان کند. نباید بگذاریم ترس ما را از ادامه راه و یا حتی آغاز راه باز دارد. 

  6- ثروتمندان به دارایی فعال و غیر فعال اهمیت می دهند. آپارتمان، مسکن، بیمه و سرمایه گذاری دارایی مولد و فعال است ولی ماشین،  موبایل، پول نقد (بدلیل کاهش ارزش پول ) دارایی غیرفعال است.

  بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ایران

  7- ثروتمندان سرمایه گذاری را شغل دوم ولی درآمد اول می دانند و هوشمندانه زندگی می کنند. 

  8- انیشتین می گوید: بهره مرکب (Compound interest ) بزرگترین کشف ریاضیات و هشتمین عجایب جهان است بیمه عمر دقیقا با قانون بهره مرکب به شما سود می دهد. (به زبان ساده بهره مرکب یعنی به سود پول شما هم سود می دهد زیرا پول ارزش زمانی دارد ) 

  9- پس انداز با سرمایه گذاری تفاوت دارد سرمایه گذاری یعنی به تعویق انداختن مصرف فعلی برای بدست آوردن منافع بیشتر در آینده. بیمه عمر هم پس انداز است هم سرمایه گذاری هم بیمه ولی پس انداز بانک چطور؟ 

  10- مسافت هزار کیلومتری با گام نخست شروع می شود آن گام نخست را همین الان بردارید. 

  11- اگر پدر و مادر شما از دوران کودکی با مبلغ ناچیز شما را بیمه عمر می کردند الان چگونه زندگی میکردید ؟ نگذارید این اتفاق برای فرزندتان بیفتد فورا اقدام عملی انجام دهید. 

  شعار شرکت نایک را فراموش نکنید:  (Just do it )   یعنی:  فقط انجامش بده 

  12- بنده معتقدم بهترین کار خدمت به مردم و خیرخواه دیگران بودن است. من رسالت خود را با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی انجام دادم و یقین دارم که مطالبم از سر صدق و احساس وظیفه و خیرخواهی برای هموطنانم بوده ولاغیر . بقیه اش با شماست !

 • بیمه تحصیل فرزندان

  با متولد شدن هر کودک ، آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد میشود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

  بیمه هزینه تحصیل فرزندان مان ایران

  سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد. اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت متولد شدن هر کودک آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد می شود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

  سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد .اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ایران برای تحصیل در راستای تامین هزینه های تحصیلات عالیه و دوران تحصیلی فرزندان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی كشورمان ارائه شده است. این بیمه نامه از بدو تولد می تواند كودكان را تحت پوشش قرار دهد و این سرمایه گذاری برای وی شکل دهد.

   

  پس انداز برای آینده کودک فرزند

  در این بیمه نامه شما می توانید از حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال مدت قرارداد شروع به پس انداز کنید. حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ حداقل سود تضمینی 18% در پنج سال اولیه این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعدبا افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه ومطمئن را برای تامین هزینه های تحصیلی فرزندان شما فراهم می کند.

   

  مزایای بیمه عمر و زندگی مان تحصیل فرزندان و کودکان :

   

  – پرداخت هزینه‌های تحصیل فرزندان در صورت حیات سرپرست خانواده تا پایان قرارداد و یا فوت او در طول قرارداد ؛

  – اختصاص سود سرمايه‌گذاري حق بيمه‌ها حداقل نرخ ۱۸% ساليانه (برای 5 سال اول بیمه نامه) ;

  – پوشش اضافی حادثه در صورت فوت سرپرست خانوده بر اثر حادثه

  – معافيت از پرداخت حق‌بيمه به علت ازكارافتادگي كامل ؛

  – دريافت هزينه‌هاي پزشكي امراض خاص (در صورت بروز انواع سرطان ، سكته مغزي ،سكته قلبي و … طبق شرايط اختصاصي امراض خاص) 

  – دريافت وام از محل بيمه‌نامه پس از گذشت دو سال ؛

  – پرداخت سود مشاركت در منافع (علاوه بر سود ۱۸ درصد علی‌الحساب ) ؛

  – برخورداري از معافيت‌هاي مالياتي (ماليات بر ارث و درآمد) با توجه به مواد ۱۳۶و‌‌ ۱۳۷ قانون ماليات 

  هزینه ازدواج عروسی مسکن جهیزیه تحصیل

  یک خاطره : همش داشتم با خودم به این موضوع فکر می کردم که اگه جواب کنکور بیاد و دانشگاه قبول بشم ، چجوری میخوام از پس هزینه های تحصیلم بر بیام . اونقدر به این موضوع فکر کرده بودم که دیگه می خواستم قید درس و دانشگاهو بزنم و برم سراغ کار ، بعد فوت پدر خدا بیامرزم مامانم خیاطی می کرد و خرج خونه رو به دوش می کشید اما دیگه روم نمیشد واسه دانشگامم ازش پول بگیرم ، روم نمیشد توی چشماش نگاه کنم .دو روز دیگه جوابای کتکور میومد و من اصلا ازین موضوع خوشحال نبودم . یه روز که تو حیاط نشسته بودم و داشتم به ماهی ها توی حوض آب نگاه میکردم ،مامانم در خونه رو باز کرد و در حالیکه توی دستش یک بیمه نامه و چند تا برگه بود با صدای بلند فریاد زد : احمد جان ، خرج دانشگاتم جور شد ، پدرت هنوزم که هنوزه ما رو تنها نذاشته و به فکر ما هست . . .

   

   مجله رنگل

 • چرا من به بیمه عمر و سرمایه گذاری نیاز دارم؟

  کسانی که قدرت پس انداز کردن ندارند هیچ وقت ثروتمند نخواهند شد ! 

   

         (برایان تریسی)

   

  ◀چرا من به بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری نیاز دارم ؟

  پس انداز های کوچک ما در زمان حیاتمان ،تبدیل به سرمایه بزرگ و در صورت حوادث ناگوار حامی بزرگی برای خانواده مان خواهد بود . افراد دوراندیش و آینده نگر با هر توان مالی ازطریق پس اندازهای خود می توانند یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری داشته باشند . این بیمه نامه ازطریق جمع آوری پس اندازهای کوچک مردم سرمایه های بزرگ برای آنها تشکیل می دهد . پس هم خود را بیمه عمر نمائید وهم از اندوخته سرمایه گذاری بهره مند شوید.

  نیاز ضرورت بیمه عمر مان ایران

  آیا میدانید :

  ❖ آیا می دانید با یک سرمایه گذاری اندک تمام پوشش های بیمه ای را می توانید یکجا داشته باشید؟

  ❖ آیا می دانید موفقیت تصادفی نیست، نتیجه تصمیمات درست و به موقع شماست؟

  ❖ به طور کلی چهار فاجعه مالی ممکن است برای فرد رخ بدهد، مرگ زود هنگام،از کار افتادگی، رکود اقتصادی، نداشتن پس انداز.

  ❖ چرا ما هر چیزی را بیمه میکنیم جز خودمان، چه چیزی با ارزش تر از خودمان است؟

  ❖ اگر خدای ناکرده اتفاقی برای شما بیفتد استقلال و تمکین مالی خانوادتان چقدر برای شما مهم است؟ 

  ❖ در صورتی که نتوانید کار کنید زندگی شما چه وضعیتی خواهد داشت؟

  ❖ آیا برنامه ریزی دقیقی برای خانوادتان در طول حیات خود و بعد از آن دارید؟

  ❖ آیا علاقه مند هستید در آینده شاهد خوشبختی همسر و فرزندانتان باشید؟

  ❖ آیا مایلید فرزندانتان در دانشگاههای تراز اول دنیا تحصیل کنند؟

  ❖ آیا می دانید بیمه زندگی، عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر می کنید؟

  ❖ آیا می دانید در کشورهای پیشرفته مثل ژاپن بیش از ۹۸% تحت حمایت بیمه عمر هستند؟

  ❖ آیا می خواهید کلمه چه کنم را برای همیشه فراموش کنید و در زمره افراد موفق باشید؟

  ❖ تصور کنید اگر والدین ما چنین سرمایه گذاری برای ما انجام داده بودند زندگی ما در حال حاضر در چه سطحی می توانست باشد؟

  ❖ اگر خانواده ای سرپرست خود را از دست دهد، کدام فقره از دلواپسی به سراغ همسرش خواهد آمد؟هزینه فراهم کردن مراسم، اجاره، هزینه دانشگاه، درآمد خانواده

  ❖ آیا در مورد بیمه زندگی چیزی می دانید و از آن اطلاع دارید؟

  ❖ آیا فکر می کنید راه حل بهتری به غیر از بیمه زندگی وجود دارد؟

  ❖ آیا تصمیم به یک پس انداز و سرمایه گذاری مطمئن را در سر می پرورانید؟ بهترین وقت برای شروع کدام است؟

   

  ◀چرا فردا ؟! چه اتفاقی بین حالا و بعد قرار است رخ دهد، آیا می دانید؟

  بهتر نیست یک بیمه نامه زندگی در حالی که به آن نیازی ندارید داشته باشید بجای وقتی که به آن نیاز پیدا کنید اما آن را ندارید؟ بیمه زندگی مانند یک چتر نجات است برای یک خلبان، روزی که به آن نیاز دارید اگر نباشد کاری از کسی ساخته نیست، با حق بیمه پرداختی اندک شما ، هیچگونه سرمایه گذاری سودآور دیگری نمی توان انجام داد با این مبلغ، تهیه بیمه عمر و تامین آتیه بهترین کاری است که می توانید برای دوران بازنشستگی خود انجام دهید.

  به گفته آنتونی رابینز : زمان ساختن بیست سال آینده همین امروز است ، نه 20 سال بعد !

   

  “بیمه زندگی یک کالای لوکس نیست، یک ضرورت است”

  چرا بیمه عمر مان ایران

 • بیمه عمر و سرمایه گذاری کودکان

  چرا کودک مان به این بیمه نامه نیاز دارند ؟

   

  هيچ لذتی بالاتر از تولد يك نوزاد در خانواده نيست. اميدها و برنامه های بزرگ برای آينده فرزندان ، همواره فكر والدين را مشغول می كند. آینده، بخشی از زندگی هر نوزاد و کودکی است ، که با تولدش توجه عمده پدر و مادر را بخود جلب می‌کند. این آینده نامعلوم اصولا خانواده‌ها را تشویق به انجام برنامه ریزی هایی میکند که تا حدی برطرف‌کننده نگرانی‌های آن‌هاست. این برنامه ریزی ها بیشتر جنبه اقتصادی دارد و پدر و مادر همه تلاششان را می‌کنند، تا بخشی از نیازهای مالی فرزندشان را در دوران جوانی و نوجوانی‌ اش تامین کنند. اما اين توجه با تولد كودك به نوعی همه‌گير  و پررنگ می‌شود و مشاركت والدین را در همه زمينه‌ ها می‌طلبد.

   

  طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان چیست؟

  فرزندانمان در کودکی هزینه های کمتری دارند، هر چه قدر فرزندان بزرگ ترمی شوند ،هزینه های آن ها بالاتر خواهد رفت. همه به ضرورت ایجاد پس اندازی مطمئن و پرسود برای فرزندانشان آشنا هستند.  برای پرداخت هزینه های دانشگاهی، تهیه مسکن و یا کمک برای ایجاد شغل فرزندان به مبلغی بالا احتیاج است و تامین یکباره این مبالغ برای والدین بسیار مشکل و سخت خواهد بود. با طرح بیمه زندگی کودکان *مان* بیمه ایران ، شما به سادگی و با پرداخت مبالغی کم، در هر سال ،یا در هر ماه برای فرزندان خود در آینده سرمایه ای بزرگ فراهم خواهید نمود.

   

  سرمایه گذاری مستمر شما باعث می شود شرکت بیمه در فعالیت های اقتصادی سودده ،شرکت کرده و منافعی که از این سرمایه گذاری ها به دست می آورد را ، به صندوق های اندوخته شما در بیمه عمر و سرمایه گذاری واریز کرده و همین روال باعث می شود چندین برابر پولی را که شما به بیمه پرداخت کرده اید برای شما سپرده گذاری می شود.

  کودکان خود را از بدو تولد بیمه عمر و تامین آتیه کنید

  آیا می توانیم کودکان خود را از بدو تولد بیمه نمائیم؟ بله، شما می توانید فرزند خود را از بدو تولد بیمه سرمایه گذاری تامین آتیه نمایید. شما با پرداخت منظم حق بیمه عمر و تامین آتیه، برای فرزندان خود سرمایه هایی بسیار خوب فراهم خواهید کرد. اگر از زمان بدو تولد این بیمه نامه را تهیه کنید، فرزندتان حداکثر در سن سی سالگی دارای سرمایه ای ارزشمند خواهد بود.

  بیمه جزو صنعت‌هایی است که در چند سال اخیر توجه زیادی به آن شده است و خانواده های ایرانی با نگرشی جدید و متفاوت به آن به عنوان یک پس انداز نگاه می کنند. نگاه والدين امروزی به آينده فرزندانشان، متفاوت از ديدگاه‌های گذشته است، نگرانی از آينده فرزندان ذهن والدين را به خود مشغول كرده و از آنها افرادی نگران اما مسوول در برابر فردای فرزندانشان ساخته است. اغلب والدين امروزی شبانه‌روز خود را وقف فرزندان می كنند و تمام دغدغه‌های ذهني شان تامین نيازها و توقعات مالی آنهاست. آنها با سعی در ايجاد شرايط مطلوب، رفاه كامل و تامين نيازهای فرزندان، در پی يافتن امنيتی نسبی برای آينده مالی فرزندان خود هستند.

  بیمه تامین آتیه بیمه ایران

  در گذشته خیلی‌ها فکر می‌کنند مبالغی که به عنوان حق بیمه پرداخت می‌کنند، تنها پس از فوت اشخاص به وارثان آن‌ها تعلق می‌گیرد و خود فرد نفعی از آن نمی‌برد در حالیکه در بیمه عمر طرح "مان" اینطور نبوده و افراد در طول مدت قرارداد، مبلغی را که در شروع قرارداد انتخاب کرده اند را پرداخت می‌کنند. این مبلغ با احتساب سود و تورم سالانه در پایان قراداد رقم قابل توجهی میشود و به فردی که خود را بیمه کرده است، تعلق می‌گیرد. هر جوان 20 یا 30 ساله‌ای آرزو دارد که در سالهای جوانی، پس انداز قابل توجهی در اختیار داشته باشد. او میتواند با  سرمایه‌گذاری که شما از بدو تولدش انجام داده اید ازدواج کند، هزینه تحصیل در داخل یا خارج کشور را به راحتی تامین کند، مسک تهیه کند یا شغلی را برای خود انتخاب کند. در بیمه عمر کودکان طرح "مان" شما میتوانید از ماه‌های اول تولد فرزندتان، برای او پس انداز کرده و او را تحت پوشش و پس انداز این بیمه قرار دهید.

  نحوه پس انداز :

  پرداخت های کوچک شما در بیمه عمر ، سرمایه ای بزرگ در آینده برای کودک ها و بچه های شما

  در این بیمه نامه شما می توانید از ماه‌های اول تولد فرزندتان، او را تحت پوشش و پس انداز این طرح قرار دهید. و از حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال (مدت قرارداد) ،شروع به پس انداز کنید. حق بیمه های پرداختی شما با احتساب نرخ سود تضمینی 18% در 5 سال اول این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای تامین آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.

   

   مرور کلی بر مزایای بیمه عمر و آتیه کودکان

  دریافت سود تضمینی

  حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه  %16  بوده و برای سالهای بعد از آن  %13  و 10% در هر سال می باشد.

  دریافت وام

  یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

  دریافت سود خالص

  سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

  سرمایه بدون باز پرداخت

  سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

  امکان بازخرید

  در صورتی که به هر دلیل از انجام این کار صرف نظر کنید میتوانید بیمه نامه را بازخرید کنید

  سود مشارکت

  در انتهای هر سال شرکت بیمه ایران سود مشارکت را اعلام میکند.این سود که سود حاصل از فعالیت های سرمایه گذاری بیمه ایران است ، بیمه گزاران را در 85% منافع حاصل شریک میکند. در نتیجه هر ساله سود مشارکت را اعلام میکند و آن را به حساب بیمه گزاران واریز میکند به عنوان مثال در سال 93 ، سود 24.9%  و در سال 1394 ، 24% اعلام گردید.

  خرید و ثبت نام بیمه عمر کودکان و نوجوانان ایران

   

 • بیمه عمر بانوان

  چرا خانمها نیاز به سرمایه گذاری دارند؟ چرا باید زنان و خانم ها برای خود بیمه های عمر و زندگی تهیه کنند؟

  مزایای بیمه عمر برای بانوان چیست؟ چرا زنان خانه دار و خانم ها باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟

  بهترین و برترین بیمه عمر و زندگی برای خانم های خانه دار و زن ها کدام بیمه است؟ چرا بیمه عمر مان برای خانم ها مناسب است؟

  در جامعه امروزی زنان پا به پای مردان جامعه در هر حال کار و تلاش هستند و با توجه به بنیه ظریف بانوان قوای جسمانی آنان نیز به طبع آن زودتر از مردان تحلیل می رود. با این حال بعضی از مشاغلی که مادران و دختران این جامعه درآن فعالیت می کنند در حقیقت جز مشاغل سخت و سنگین حساب می شود مانند پرستاری، آرایشگری و حتی خانه داری (که درهمه کشورها بجز ایران جزو مشاغل محسوب می شود) ولی متاسفانه از هیچ گونه امنیت شغلی برخوردار نیستند. اما با توجه به نیازمالی که دارند به اجبار به فعالیت های سنگین می پردازند. 

   

  پرسش هایی که بانوان عزیز باید از خود بپرسند این است :

  تا چند سال دیگر می توانم این فعالیت های سنگین را با توان و قدرت امروزی انجام بدهم؟

  در آن زمان نیاز مالی خود را چگونه برطرف نماییم؟

  و استقلال مالی خود را چگونه حفظ کنم؟

  راه حل چیست؟

   

  بیاید نگاهی به آمار و ارقام بیاندازیم :

  الف) 45 درصد زنان بالای ۵۰ سال مجرد هستند. 

  ب) درآمد بازنشستگی زنان کمتر از مردان است. به‌ علت اینکه به‌طور متوسط یک زن در سنین فعالیت، ۷/۱۴ سال در مقایسه با ۶/۱ سال برای یک مرد در سن فعالیت، از بازار کار دور می‌باشد ( زن‌ها عمدتاً به شغل خانه‌داری مشغول می‌باشند ) 

  ج) ۵۰ درصد از ازدواج‌ها به طلاق منجر می‌شوند. البته عمده‌ترین عاملی که زوج‌ها درباره آن با هم نزاع می‌کنند، پول می‌باشد و در بسیاری موارد زنان طلاق گرفته بچه‌هائی نیز دارند که از نظر مالی و مسئول آنها نیز می‌باشند.

  د) در اولین سال بعد از طلاق، سطح استاندارد زنان ۷۳ درصد کاهش می‌یابد

  هـ) ۸۰ درصد زنان بیوه در فقر زندگی می‌کنند.

  ز) تقریباً از هر ۱۰ زن، ۷ نفر در زمان‌هائی از زندگی در فقر به‌سر می‌برند.

  آمارهای فوق را از این جهت ارائه ندادیم که شما را هراسان نماییم. اما می‌خواهیم بگوییم در زمان حاضر زنان نیز باید برای تأمین معیشت مالی خود آماده شوند. خرج زندگی بیشتر از آن است که بی‌بهره بودن از پول را بتوان تحمل نمود. براساس آخرین آمار ۹۰ درصد از کل زنان مسئولیت‌ زیادی برای تأمین هزینه‌های زندگی خود دارند که تاکنون ۷۹ درصد آنها برای آن برنامه‌ای نداشته‌اند. مشابه چنین وضعیتی تا به حال وجود نداشته است.

   چرا باید زنان برای خود بیمه های عمر تهیه کنند؟

  یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد. چرا که در سن های بالا درآمد های خانواده کاهش می یابد ولی مخارج افزایش پیدا می کنند. از طرفی نداشتن یک پشتوانه مالی خوب برای زنان در سن های بالا باعث بروز مشکلات زیادی برای آن ها خواهد شد. موضوع بیمه شدن زنان چند سالی است که بسیار جدی دنبال می شود. از آن جایی که زنان خانه دار یا تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و یا تحت پوشش بیمه همسر خود هستند فقط از بیمه های درمانی می توانند برخوردار شوند

  بیمه عمر بانوان زنان خانم های خانه دار

  ولی به زن ها حقوق بازنشستگی تعلق نمی گیرد. حتی خانم هایی که شاغل هستند هم حقوق بازنشستگی آن ها معمولا جوابگوی مخارج زندگی آن ها نخواهد بود. بیمه عمر به بیمه ای گفته می شود که شخص در طول مدت چندین سال، پول های کوچک خود را در شرکت های بیمه تحت عنوان بیمه عمر و تامین آتیه پس انداز می کند، علاوه بر این که در طول این سال ها از پوشش های بیمه ای مفیدی برخوردار است، برای آتیه خود نیز سرمایه ای فراهم خواهد نمود. زنان خانه دار می توانند همزمان با سرمایه گذاری و پس انداز خود را در برابر حوادث و بیماری های خاص بیمه نمایند. در صورت بروز حوادث شرکت بیمه دولتی ایران حامی مالی آن ها خواهد بود و هزینه های بیمارستانی و درمانی ناشی از حوادث را به بیمه شدگان عمر و تامین آتیه پرداخت می نماید. البته زنان خانه دار می توانند از پوشش های تکمیلی نقص عضو حادثه و بیماری های خاص و همینطور پوشش جداگانه سرطان نیز استفاده کنند. در بدترین دیدگاه در صورت فوت زنان، سرمایه ای به فرزندان و یا هر شخصی که خود تعیین کنند پرداخت می شود. بد به دلتان راه ندهید. ما قصد نداشتیم شما را آزرده خاطر کنیم. امیدواریم که برای هیچ خانم ایرانی که بیمه عمر و تامین آتیه می شود هیچ حادثه و اتفاق بدی رخ ندهد.

   ما تنها آرامش و رفاه شما را خواستاریم

  جدا از پوشش های بیمه ای که هر کدام برای خود و به تنهایی برای خانم ها خیلی ارزشمند است ما در این مطلب سعی داریم ارزش سود نهایی و سرمایه ای که شما در دوران کهنسالی خواهید داشت را مطرح کنیم. این بیمه و این سرمایه از محل پول هایی تامین می شود که زنان به راحتی می توانند از کنار مخارج غیر ضروری خود پس انداز کنند. 

  این بیمه و سرمایه ای که به وجود می آید می تواند در دوران کهنسالی برای خانم ها سرمایه ای ارزشمند قلمداد شود. شرکت بیمه ایران حق بيمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمينی در اندوخته‌های شما انباشته می نمايد. اين اندوخته، طي سالهای بعد با افزوده شدن حق بيمه‌ها و سود آنها، افزايش يافته و پس‌اندازی مطمئن براي رفع نيازهای احتمالی و برنامه‌های آينده شما خواهد بود. 

  جدا از این، بیمه های عمر و زندگی  در منافع شرکت بیمه ایران که ناشی از سرمایه گذاری در پروژه های کشور است ،مشارکت دارند. یعنی شرکت بیمه ایران منافعی را که از بابت بیمه های عمر کسب می کند را در بین بیمه شدگان خود تقسیم می کند.یعنی شما در یک فعالیت اقتصادی بزرگ نیز سهیم هستید و سود بهتری نصیب شما خواهد شد. پس با خیال راحت عضو خانواده بزرگ بیمه ایران شوید، زیرا سرمایه های شما در مکانی امن برای شما پس انداز می شوند.

   

  مزایای بیمه عمر برای زنان و زنان خانه د ار چیست؟ 

  – تامین آتیه 

  – پوشش های بیمه ای فوق العاده (عمر،حادثه، بیماری خاص، سرطان )

  – ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن 

  – درآمدی خوب برای دوران بازنشستگی

  – ایجاد آرامش در طول زندگی

  – داشتن سرمایه و درآمدی برای روز مبادا

  – امکان دریافت وام از محل بیمه عمر به تعدد

  سود روزشمار تضمینی ( بالاتر از سود بانکی )

  *چرا زنان باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟چون که زن ها از مرد ها آسب پذیر ترند، کار کردن برای زن ها در سن های بالا خیلی مشکل تر است نسبت به مردها یا می توان گفت کسب درآمد لازم برای گذران زندگی برای زن ها مشکل است. و این که باید زن ها در دوران بازنشستگی یک پشتوانه مالی اختصاصی داشته باشند. 

  *مدت بیمه عمر و تامین آتیه برای زنان: تمامی خانم ها می توانند خود را بین 5 تا 30 سال بیمه نمایند. ( البته بیمه با مدت زمان طولانی تر باعث ایجاد سرمایه های بهتری می گردد)

  *با چه مبلغی می توانیم خود را بیمه نماییم؟ تمامی زنان خانه دار و یا شاغل با پرداخت حداقل پنجاه هزار تومان در هر ماه و یا حداقل 300 هزار تومان در سال مبالغ بالاتر می توانند خود را بیمه نماید. ( لازم به ذکر است کلیه ی پوشش های بیمه ای و مبلغ سپرده شما بر اساس حق بیمه ی پرداختی بیمه شدگان تنظیم می شوند، بدیهی است با پرداخت حق بیمه هایی با مبالغ بالاتر پوشش های بیمه ای و مبلغ سپرده بازنشستگی افراد نیز بالاتر می روند.)

  *چه زمانی برای بیمه شدن خانم مناسب است؟ فردا دیر است، از همین امروز به فکر برنامه ریزی مالی برای آینده خود باشید ! چرا که تا تصمیمی اتخاذ نشود، تغییری در زندگی رخ نمی دهد ! و این قانون است !

  توجه فرمائید: بیمه گذار می تواند پوشش های تکمیلی که در بیمه عمر و تامین آتیه قرار دارند را در صورت عدم نیاز فعال نکند و یا با مبالغ کمتری فعال کند. عدم فعال کردن هر یک از پوشش ها ی تکمیلی به معنی افزایش مبلغ نهایی صندوق تامین آتیه آن ها است. ولی توجه داشته باشید هر یک از پوشش های تکمیلی بیمه عمر و تامین آتیه به تنهایی بسیار ارزشمند هستند و در صورت بروز حوادث ، بیماری خاص، از کار افتادگی  یا آتش سوزی منزل مسکونی  برای بیمه شده کمک مالی بزرگی خواهد بود.

  بیمه عمر زنان خانه دار شاغل بانوان کودکان

 • تو به بیمه عمرنیاز داری

  پنج دقیقه فکر کنید.... فقط پنج دقیقه!

   

  بيمه عمر... بيمه زندگي... چند سال دیگه میخواهید برای دخترتان جهیزیه عالی تهیه کنید. با کدام سرمایه؟ شایدم پسرتان از شما درخواست هزینه تحصیل ،یا هزینه ازدواج بکند، آیا  میخواهید مانند یک قهرمان برایش باشید و هزینه هایش را بپردازید.با کدام پول؟ روز اولی که با همسرتان ازدواج کردید به او قول داده اید که  همواره در کنارش خواهید بود و سختی ها را برای هم سهل و آسان میکنید. تابحال برای قولی که دادید چه برنامه ریزی کردید؟

  نیاز به بیمه عمر

  شایدم اصلا ازدواج نکردید، اشکالی نداره. چه برنامه ای برای جمع کردن یک سرمایه خوب دارید؟ تابحال فکر کردید اگر خدای نکرده برای شما اتفاقی بیفته، خانواده شما چطور امرار معاش می کنند؟ اگر اتفاقی بیفته که منجر به از کار افتادگی بشه، چطور هزینه های زندگیمون رو تامین میکنیم؟... میدونستید که برای تمام این سوال ها یک راه حل هست؟

   

  یک راه حل ساده و مطمن ! 

  شما میتونید از مبلغی که روزانه یا ماهیانه درآمد کسب می کنید، بخشی که معمولا نیاز ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید را به بیمه عمر و تشکیل سرمایه اختصاص بدید و در عوض خیالتون راحت باشه که پول شما به طور منظم براتون سرمایه گذاری میشه. مهم تر اینکه اگه خدای نکرده زندگی دگرگون بشه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص، عضو، ازکار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیفته ، بیمه ایران وارد  عمل میشه و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود ها رو پرداخت می کنه بلکه مبلغی هم به عنوان سرمایه میده تا مشکلات مالی رو پوشش بدیم.

   

  «بیمه عمر و پس انداز مان شرکت بیمه ایران » 

  بخش اول: اندوخته صندوق

   

  بیمه نامه ای است که شما با پرداخت مبلغی به انتخاب خود سالیانه به بیمه ایران پرداخت می کنید که بیمه ایران بخشی از آن را بابت هزینه پوشش های بیمه ای برداشته و مابقی را در حسابی به اسم اندوخته برایمان سرمایه گذاری میکند. خوب سرمایه گذاری باید سود هم داشته باشد، بیمه ایران دقیقا همین کار را میکند. طی سالهای گذشته بیمه ایران 24.9 درصد در همین سرمایه گذاری ها روی اندوخته های بیمه عمر پرداخت کرده است. مبلغ این سودها به اندوخته صندوق اضافه شده و سالهای بعد با جمع این مبالغ و حق بیمه های سالهای بعد سرمایه گذاری شده وباعث میشه که به این اندوخته ها اصطلاحا سود مرکب تعلق بگیره و این اندوخته ها به صورت تصاعدی اضافه بشوند. خوب حالا با این مبلغ اندوخته صندوق چه کار میشه کرد؟

  از ابتدای سال سوم به بعد میشه از مبلغ اندوخته صندوق برداشت کرد. (هر چند که سرمایه گذاری بلندمدت است و برداشت در سال های اول توصیه نمیشه) اگر هم نخواستیم برداشت کنیم، قابلیت این را دارد که به اندازه ۹۰ درصد اندوخته صندوق از بیمه ایران وام دریافت کنیم.

   

  بیمه عمر جوانان کودکان بازنشستگان

  اگر به اندوخته صندوق خود دست نزنیم هم میتوانیم در پایان مدت آن را بصورت یکجا دریافت کنیم یا اینکه با بیمه ایران توافق کرده و مبلغ اندوخته را به صورت مستمری دریافت کنیم. این امکان هم هست که برای مقابله با تورم سالیانه، سالانه درصدی را اضافه تر پرداخت کنیم که تورم را پوشش بدهیم. (مثلا اگر حق بیمه سال اول را یک میلیون تومان انتخاب کردیم، سال به سال ۱۰ درصد  نسبت به سال قبل بیشتر پرداخت کنیم).اندوخته ای که تا اینجا برایتان توضیح دادم، در هر صورتی پرداخت می شود، اگر بیمه شده سالم باشد یا خدای نکرده اتفاقی برایش افتاده باشد.

  بخش دوم: پوشش های بیمه ای (توضیح با یک مثال):

  ( این اعداد تنها مثال هستند و بنا به درخواست شما میتوان کم یا زیاد شود ) 

  اما اینجا ما یک سری پوشش های بیمه ای هم داریم که با یک مثال برایتان تشریح می کنیم:

  مثلاً اگر شخصی برای سال اول حق بیمه یک میلیون تومان را انتخاب کند، از همان ابتدای قرارداد ۲۵ میلیون تومان سرمایه فوت دارد. به این معنی که اگر خدای نکرده بر اثر هر عاملی فوت کند، بیمه ایران ۲۵ میلیون تومان به علاوه اندوخته صندوق به اشخاصی می دهد که به عنوان ذینفع بیمه نامه مشخص شده اند.

  حال اگر شخص بر اثر حادثه فوت کرد به جای آن، ۱۰۰ میلیون بعلاوه اندوخته صندوق پرداخت میشود. اگر شخصی بر اثر حادثه و به صورت دائم از کار افتاده شد، بیمه ایران ۲۵ میلیون تومان به خود شخص به عنوان سرمایه ازکارافتادگی پرداخت میکند. شخصی که از کارافتاده شده باشد ، به مدت ۱۰ سال هم از پرداخت حق بیمه معاف شده وهم حق بیمه اش را بیمه ایران پرداخت می کند! همین شخص ۲ برابر حق بیمه سالیانه خود را به صورت مستمری از بیمه ایران به صورت جداگانه هم دریافت می کند!!

  پوشش بیمه عمر و هزینه پزشکی

  اینجا بیمه ایران  چهار تا بیماری را به عنوان بیماری خاص نام برده (سکته قلبی، سکته مغزی، عمل کرونر قلب باز، پیوند اعضای اصلی بدن،) و در این مثال ما تا سقف 20 میلیون تومان هم به عنوان هزینه های درمان به شخص بیمه شده پرداخت میکند. و یک پوشش ویژه و خاص سرطان تشکیل داده چون شیوع این بیماری خیلی زیاد است و هزینه های معالجه هم هنگفته که این پوشش  تا سقف 30 میلیون تومان  قابل خریده

  بیمه دولتی بیمه ایران معتبر

 • بیمه عمر مناسب چه کسانی است ؟

   **من خانواده ام را دوست دارم**

   

  مخاطبان اين بيمه نامه چه كساني هستند؟

  پدر بزرگان : اگر شما پدر بزرگ هستيد ميتوانيد با تهيه بيمه نامه براي نوه خود به هر مناسبتي (اعياد و تولد) حس خوب دور انديشی را به آنها هديه كنيد و به آنها شیوه پس انداز را آموزش دهید.. 

  بیمه عمر مناسب چه کسانی است

  مادربزرگان : اگر شما مادر بزرگ هستيد ميتوانيد مهر و محبت  هميشگي خود را براي نوه هاي خود به نمايش گذاريد و از پشتوانه اقتصادي و اختصاصي آنها مطمئن  شويد

  بیمه عمر بازنشستگی مستمری

  همسران : اگر شما متاهل هستيد ميتوانيد براي پشتوانه اقتصادي آينده براي روزهاي خوشي و روزهاي مبادا يك بيمه عمروسرمايه گذاري كامل داشته باشيد

  بیمه عمر خرید مسکن جهیزیه تحصیل

  جوانان و مجردين : اگر شما جوان یا مجرد هستيد ميتوانيد با بهره مندي  از بيمه نامه عمر و سرمايه گذاري يك پس انداز با ارزشي پديد آورده و در پايان مدت بيمه به يك حقوق دوم در ايام تاهل دست يابيد

  بیمه عمر جوانان سن مجرد

  كودكان و نوزادان : اگر شما صاحب كودك يا نوزادي هستيد ميتوانيد با تهيه يك بيمه عمر و سرمايه گذاري 20 تا 30 ساله اورا در ابتداي جواني از سرمایه و یک کمک بلاعوض براي كمك هزينه هاي تحصيل ،‌اشتغال و ازدواج بهره مند سازيد ، يك لحظه فكر كنيد اگر خود شما از سن 25 سالگي يك سرمایه داشتيد ،‌ امنيت و رفاه زندگيتان چقدر متفاوت بود اين حس خوب را به كودك خود هديه كنيد

  بیمه فرزندان بچه ها کودکان

  من یه حقوق بازنشستگی میخواهم

  بیمه عمر بزنشستگی مستمری ازکارافتادگی

  اگر شما از سن ۲۰ سالگی یک مستمری یا بقول معروف حقوق بازنشستگی داشتید چقدر موفق تر از امروز بودید؟ اگر یک درآمد غیر فعال در کنار حقوق شغل فعلی خود داشتید بیشتر احساس امنیت و آرامش نمیکردید؟ اکنون با وجود چنین طرحهایی برای فرزندمان میتوانیم آرامش موفقیت و امنیت را به آنها هدیه کنیم ما بعنوان کارشناس طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری با داشتن دهها پوشش عالی و کارا بیمه نامه را بنا به درخواست بیمه گذار در پایان بیمه نامه به مستمری یا حقوق بازنشستگی میکنیم جالب است بدانید در طول مدت بیمه نامه بیمه شده پوششهای عمر  حادثه - درمان -ازکارافتادگی - سرمایه گذاری - وام - ضمانت و... را دارا میباشد

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

مطالب مهم بیمه عمر و زندگی

logo-samandehi

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه آنلاین