تماس برای مشاوره رایگان
88505454

 • انواع بیمه عمر

  انواع بیمه عمر کدامند؟ و چه تفاوتی با هم دارند؟ 

  بیمه عمر شرکت بیمه ایران (مان) طرح قدرتمندی از شرکت بیمه ایران با مزایای عالی و بی رقیب میباشد. این بیمه نامه متشکل از دو قسمت بیمه ای و سرمایه گذاری است: که بخش سرمایه گذاری آن شامل پرداخت سرمایه ، پرداخت وام بدون ضامن و سند ، پرداخت سود تضمینی و سود مشارکت در منافع و همچنین پرداخت مستمری در انتهای قرارداد میباشد. و بخش بیمه ای آن شامل پوشش پزشکی ، پوشش فوت ، پوشش فوت در اثر حادثه ،پوشش از کار افتادگی ،پوشش امراض خاص و پوشش مخصوص سرطان است.این بیمه نامه با مزایای انعطاف پذیر و کاربردی مناسب هر سن و هر جنس و هر طبقه ای از جامعه است

  بعنوان مثال : نوزادان ، کودکان ، جوانان ، بزرگسالان و افراد مسن...

  کسبه ، کارمند ، کارگر ، خانه دار ، دانشجو ، محصل ، سرمایه دار ، ثروتمند...

  زن ، مرد ، کودک...

  حقوق بگیران ، مشاغل آزاد ، بیکاران...

   

  همه و همه ی افراد جامعه میتوانند این بیمه زندگی ارزشمند را با پس انداز های کوچک وبزرگ تهیه کنند. اگر در تبلیغات میبینید که بعضی شرکت های بیمه ، بیمه عمر و زندگی را به دسته بندی های مختلف مانند :تامین آتیه ، بازنشستگی ، زنان خانه دار ، کودکانان و....تقسیم بندی کرده اند فقط به لحاظ تاثیرگذاری بیشتر و مخاطب قرار دادن افراد جامعه است. و در کل همه ی این نوع بیمه ها یکی هستند و فقط اسامی مختلف بر روی آن نهاده میشود.از ابتدای زمانی که بیمه عمر مان به بازار وارد شد با وجود تبلیغات بسیار کمی که سازمان انجامداد ، میزان فروش بسیار بالا بود و امروز پس از گذشت 1 سال و نیم از آن زمان گوی سبقت را ازرقیبان خود ربوده است و دارای مقام پر فروشترین بیمه نامه عمر در ایران است زیرا که این بیمه شامل مزایای بیشتر و همچنین کامل تر از بقیه بیمه نامه ها در سطح کشور است .حال به بررسی مزایای بیمه نامه مان برای افراد مختلف میپردازیم :

   

   بیمه عمر برای نوزادان و کودکان

   بیمه عمر برای بانوان

   بیمه عمر برای بازنشستگی

  بیمه عمر و زتدگی مان بیمه ایران

  بیمه عمر یعنی پس انداز ، یک سرمایه گذاری با بهترین مزایا ، یک پوشش برای شما و خانواده شما ،یک پشتیبانی مالی ،  پس اندازی طلایی با برنامه ریزی ای قوی برای کسـانی که به فکر آینده هسـتند شما برای ارتقاء سطح زندگی خود و عزیزانتان روزانه ساعت ها تلاش میکنید وزمان زیادی را ازعزیزانتان به دور هستید، تا بهترین ها که شایسته آن هستند را برایشان فراهم کنید . از منزل گرفته تا خودرو ، محصولی را انتخاب می کنید که از ایمنی و کارآیی بیشتری برخوردار باشند، در تهیه لباس و وسایل شخصی خود و فرزندان نهایت دقت و وسواس  را به خرج می دهید. برای اینکه خانواده تان در آرامش و رفاه کامل باشند. سوالی دارم.؟

  آیا تابه حال به آینده خود و کسانی که دوستشان دارید با دقت فکر کرده اید ؟

  آیا برای آینده خود و خانواده تان برنامه ریزی کرده اید؟

  بیایید با هم یک برنامه اصولی و فاقد ریسک تنظیم کنیم بیمه عمر مناسب تمامی افراد با هر سن و هر جنس و هر توان مالی

   

  بیمه عمر آتیه کودکان

   

   

  بیمه عمر و زندگی فرزندان و کودکان بیمه مان ایران

   

  آرزوی هر پدر و مادری تامین آینده ای بهتر و مطمئن تر از گذشته خود برای فرزندانشاناست همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دار .شما میتوانید از بدو تولد فرزند خود را بیمه کنید شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه های مختلف می شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید. حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی و مشاركت در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.تا هنگامی که به سن جوانی رسید سرمایه ای برای شروع زندگی مستقل خویش داشته باشد

   

  امروزه با وجود ریسک های مختلف اجتماعی و خانوادگی و اقتصادی نمیتوان سرمایه تضمین شده ای برای فرزندان خود در نظر گرفت شما میتوانید از طریق خرید بیمه عمر و سرمایه گذاریبیمه ایران تمامی ریسک های غیر قابل کنترل در زندگی خود را بعهده شرکت بیمه ایران بگذارید. چرا که تمامی ریسک ها در این نوع بیمه نامه تحت پوشش هستند و شما میتوانید آینده فرزند خود را تضمین شده ببینید. علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و...مورد استفاده قرار گیرد. و همچنین یک چتر حمایتی در مقابل حوادث غیر قابل کنترل در زندگیست. امروزه این بیمه ، در ایران نیز همچون کشورهای پیشرفته در حال پیشرفت است.

   

  تسهیلات ویژه

   

  بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه می توانند از محل اندوخته بیمه نامه برای هزینه های ازدواج، تهیه جهیزیه، تحصیل فرزندان، خرید اثاثیه و لوازم و... وام بدون ضامن دریافت نمایند.

   

  دریافت سود تضمینی

  حداکثر میزان سود تضمینی و پیش بینی در هر سال

   

  دریافت وام

  یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال اول می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

   

  دریافت سود خالص

  سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

   

  سرمایه بدون باز پرداخت

  سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

   

  بیمه عمر و زندگی زنان و مادران

   

  بیمه عمر و زندگی زنان و خانم ها

  همگی ما همواره شاهد زحمات زنان و مادران در منازل هستیم. آنها بی وقفه و بی چشم داشت توان خود را برای بهتر شدن زندگی و همینطور تربیت فرزندن میگذارند. اما چرا آنها نباید بیمه داشته باشند؟

  نگاهی به تامین مالی مادران و زنان خانه دار : چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟

  بیمه عمر و زندگی پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از تامین مالی و دریافت مستمری در دوران بازنشستگی یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد. شرکت های بیمه همواره در تلاش بودند تا با طراحی بیمه نامه ای نیازهای این قشر از اجتماع را نیز پوشش داده و پس اندازی برای آتیه و آینده آنان ایجاد نمایند. از گذشته تا به امروز مادران و زنان خانه دار، جزو آسیب پذیر ترین قشر جامعه بوده اند، با توجه به تورم و شرایط موجود، بانوان خانه دار باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی مطمئن برای خود باشند. این در صورتی است که خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل محسوب شده و دارای حقوق،بیمه و مزایا می باشد.دختران امروز و مادران فردا باید به آتیه خود اهمیتویژه ای بدهند. با نگاهی اجمالی به وضعیت جامعه و بررسی نیازاین قشر می تواندریافت ایجاد یک پس انداز برای آینده این عزیران یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه،ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز را نیز دارد، که این سرمایه وپس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و... مورد استفاده قرار گیرد. :بامرور کلی بر این بیمه نامه از خصوصیات بارز آن می توان به مواردی زیر اشاره کرد

   

  دریافت وام

  پرداخت سود تضمینی 

  پرداخت سود خالص

  دریافت سرمایه عمر به صورت یکجا در پایان قرارداد

  بهره گیری از پوششهای بیمه ای

   

  بیمه عمر بازنشستگی

   

  بیمه عمر و زندگی بازنشستگی بیمه عمر مان

  دوران استراحت و یا بازنشستگی همانند دوره های قبلی زندگی هر فرد، دارای استرس های خاص خود می باشد تامین هزینه های جاری در این دوران یکی از پر اهمیت ترین مسائل مورد بررسی شرکت های بیمه می باشد تابتوانند هزینه های مختلف پزشکی، بهداشتی، مسکن و... را بر طرف نمایند. بررسی وضعیت مالی تعداد زیادی از صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی افراد حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. از طرف دیگر تورم در سال های اخیر (حداقل 25%) در مقابل اضافه حقوق ناچیز سالیانه روز به روز بر حجم مشکلات بازنشستگان افزوده می شود. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در آینده داشته باشد. سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های درمانی، هزینه های تحصیل فرزندان و... مورد استفاده قرار گیرد

   

   :پیشنهاد ما

  اگر به دنبال پشتوانه‌ای براي دوران بازنشستگی هستيد

  اگر به دنبال تشكيل سرمايه و پس‌انداز كردن با روشی با قاعده و منظم هستيد

  اگر در جستجوي حفظ ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم هستيد

  اگر در كنار برخورداری از پوشش فوت و پس‌اندازی به دنبال پوششهاي تكميلی ديگر هستيد

  ما بیمه عمر و زندگی مان را به شما پیشنهاد می کنیم

   

   

 • بیمه عمر و ازدواج

  امروزه صندوق‌های بيمه‌ای تلاش می كنند خدمات خود را صرفا به تامين بخشی از هزينه‌های درمانی محدود نكنند و با ارائه خدمات حمايتی اجتماعی به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود، در افزايش ميزان رضايتمندی بيمه‌شدگان از عملكرد سازمان‌های بيمه‌گر با يكديگر رقابت كنند. در كشور ما نيز صندوق‌های بيمه‌ای علاوه بر تامين بخشی از هزينه‌های درمانی خدمات ديگری همچون مستمری بازنشستگی، از كار افتادگی، و كمك هزينه ازدواج را به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود ارائه می كنند.

   

  بیمه عمر و ازدواج چیست ؟

  ما هميشه بهترينها را براي خود و خانواده‌مان مي‌خواهيم. همان گونه كه با ازدواج و تشكيل خانواده مسئوليت هايمان بيشتر مي‌شود. ‌در جايگاه والدين، برتری شما تامين آينده فرزندتان و روياها و علايق شان می‌باشد. امروزه تحصيلات خوب، تهيه مسكن و حتی يك ازدواج ساده هزينه های زيادی دارد كه اين هزينه ها به مرور زمان نيز افزايش می ‌يابند. فقط تصور كنيد كه شما به چه سرمايه ای برای گذراندن تمام اين مراحل توسط خود و خانواده نيازمنديد. بیمه ایران در راستای ارائه خدمات نوین سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند. این بیمه نامه با هدف تامین سرمایه ای جهت برگزاری مراسم عروسی و تهیه جهیزیه  و اثاث خانواده ارائه می شود. 

   

  بیمه عمر مان وام ازدواج فرزندان

  دریافت مام از بیمه عمر و ازدواج بیمه ایران

   

  یکی از مزایای این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90 از مبلغ ارزش بازخریدی صندوق بیمه نامه خود وام دریافت نمائید. از این وام می توانید برای تهیه جهیزیه و همچنین هزینه های ازدواج استفاده کنید.بیمه عمر و ازدواج این امکان را به شما می دهد که برای تامین هزینه های ازدواج و جهیزیه و همچنین وام ازدواج خود و فرزندان از امروز پس انداز کنید.

  ◄◄◄برای خواندن مزایای کامل این طرح بیمه عمر اینجا کلیک کنید ►►►

   

  بیم

 • بیمه تحصیل فرزندان

  با متولد شدن هر کودک ، آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد میشود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

  بیمه هزینه تحصیل فرزندان مان ایران

  سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد. اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت متولد شدن هر کودک آرزوی آینده درخشان وپر بار او هم در ذهن پدر و مادرش نیز متولد می شود. رسیدن به این آرزو نیازمند آینده نگری و برنامه ریزی است تحصیلات عالیه کودکان،یکی از مهمترین بخش های این برنامه ریزی است .در دنیای امروز، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از مسائل دشواري‌ (از نظر مالي) خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور تامين هزينه‌ های تحصیل به كارهاي پاره وقت با درآمد پايين روي می آورند که متاسفانه نتيجه آن کاهش كيفيت تحصيلات آنهاست. بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.

  سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير صندوق، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد .اگر بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پایان مدت بيمه‌نامه ، در قيدحيات باشد،مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در طی مدت بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ایران برای تحصیل در راستای تامین هزینه های تحصیلات عالیه و دوران تحصیلی فرزندان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی كشورمان ارائه شده است. این بیمه نامه از بدو تولد می تواند كودكان را تحت پوشش قرار دهد و این سرمایه گذاری برای وی شکل دهد.

   

  پس انداز برای آینده کودک فرزند

  در این بیمه نامه شما می توانید از حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال مدت قرارداد شروع به پس انداز کنید. حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ حداقل سود تضمینی 18% در پنج سال اولیه این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعدبا افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه ومطمئن را برای تامین هزینه های تحصیلی فرزندان شما فراهم می کند.

   

  مزایای بیمه عمر و زندگی مان تحصیل فرزندان و کودکان :

   

  – پرداخت هزینه‌های تحصیل فرزندان در صورت حیات سرپرست خانواده تا پایان قرارداد و یا فوت او در طول قرارداد ؛

  – اختصاص سود سرمايه‌گذاري حق بيمه‌ها حداقل نرخ ۱۸% ساليانه (برای 5 سال اول بیمه نامه) ;

  – پوشش اضافی حادثه در صورت فوت سرپرست خانوده بر اثر حادثه

  – معافيت از پرداخت حق‌بيمه به علت ازكارافتادگي كامل ؛

  – دريافت هزينه‌هاي پزشكي امراض خاص (در صورت بروز انواع سرطان ، سكته مغزي ،سكته قلبي و … طبق شرايط اختصاصي امراض خاص) 

  – دريافت وام از محل بيمه‌نامه پس از گذشت دو سال ؛

  – پرداخت سود مشاركت در منافع (علاوه بر سود ۱۸ درصد علی‌الحساب ) ؛

  – برخورداري از معافيت‌هاي مالياتي (ماليات بر ارث و درآمد) با توجه به مواد ۱۳۶و‌‌ ۱۳۷ قانون ماليات 

  هزینه ازدواج عروسی مسکن جهیزیه تحصیل

  یک خاطره : همش داشتم با خودم به این موضوع فکر می کردم که اگه جواب کنکور بیاد و دانشگاه قبول بشم ، چجوری میخوام از پس هزینه های تحصیلم بر بیام . اونقدر به این موضوع فکر کرده بودم که دیگه می خواستم قید درس و دانشگاهو بزنم و برم سراغ کار ، بعد فوت پدر خدا بیامرزم مامانم خیاطی می کرد و خرج خونه رو به دوش می کشید اما دیگه روم نمیشد واسه دانشگامم ازش پول بگیرم ، روم نمیشد توی چشماش نگاه کنم .دو روز دیگه جوابای کتکور میومد و من اصلا ازین موضوع خوشحال نبودم . یه روز که تو حیاط نشسته بودم و داشتم به ماهی ها توی حوض آب نگاه میکردم ،مامانم در خونه رو باز کرد و در حالیکه توی دستش یک بیمه نامه و چند تا برگه بود با صدای بلند فریاد زد : احمد جان ، خرج دانشگاتم جور شد ، پدرت هنوزم که هنوزه ما رو تنها نذاشته و به فکر ما هست . . .

   

   مجله رنگل

 • برای فرزندت بیمه زندگی بخر

  بیمه عمر و آتیه کودکان و فرزندان بیمه ایران چیست؟

  طی این بیمه نامه ، بیمه گذار و یا والدین کودک با پرداخت مبلغی ماهانه یا سالانه علاوه بر تامین آینده فرزندانشان ،و استفاده از تسهیلات مالی میتوانند از حوادث ناگواری که ممکن است در آینده براثر زیان مالی به وجود آید جلوگیری نمایند. در واقع از دو بخش سرمایه ای و بیمه ای تشکیل شده است. 

   چرا فرزندمان به این بیمه نیازمند است؟ 

  همه ما وقتی به دوران نوجوانی و یا جوانی رسیدیم ،  اغلب با مشکلات کمک هزینه تحصیل ، خرید خودرو، خرید خانه و خرید جهیزیه، سرمایه لازم برای شروع کار ، خرید مایحتاج خود روبرو بوده ایم که بدلیل نبود پشتوانه مالی مناسب ، از آنها محروم بوده ایم و یا به میزان حداقلی از آن راضی بوده ایم با خرید یک بیمه نامه عمر و آتیه فرزندان مناسب می توانیم فرزندانمان را در آینده پشتیبانی نموده و زندگی آسوده ای را برای آن ها به ارمغان آوریم

  بیمه ازدواج تحصیل مسکن چهیزیه

   

  چطور از بیمه عمر و آتیه بهره مند گردیم? 

  همه ما دارای درآمد ماهیانه هستیم که بخشی از این درآمد به عنوان پس انداز، و بخش اعظم آن صرف مخارج زندگی روزمره می گردد. بیشتر افراد موفق اقدام به سرمایه گذاری در بخش های مختلف نموده تا علاوه بر دریافت سود بالا از ریسک بالا در سرمایه گذاری خود بکاهند سرمایه گذاری در بانک ، بورس ، زمین، بیمه و … از این قبیل می باشند

  >> بیل گیتس ثروتمند ترین مرد جهان ، بیمه عمر را به عنوان سومین سرمایه گذاری خود و خانوده خود در نطر گرفته است.  او دلیل خرید بیمه عمر را در ریسک پایین و سود تضمین شده آن  و همچنین پوشش های تبعی این بیمه می داند. به گفته بیل گیتس شما با سرمایه گذاری 6 الی 20 درصدی درآمد خود در بخش بیمه میتوانید آینده مالی خود و فرزندانتان را تضمین نمایید .پس شما نیز میتوانید با پرداخت و پس انداز 6 الی 20 درصدی درآمد خود در بخش بیمه های عمر برای خود و فرزندانتان از مزایای بیمه عمر در حال و آینده نه چندان دور بهره مند گردید

   

  این بیمه نامه چه پوشش هایی دارد؟ 

  1- امکان پرداخت حق بیمه به صورت سالانه و یا اقساط ماهیانه

  2- دریافت وام بدون ضامن با بازپرداخت 2 ساله

  3- پرداخت سرمایه در انتهای قراداد ( تمام پول های پرداختی شما + سود روزشمار +  سود مشارکت )

  3-امکان دریافت اصل و یا بخشی از اندوخته

  4-تحت پوشش قرار گرفتن فرزندان تحت پوشش بیمه درمان

  5-استفاده از سایر پوشش های بیماری حادثه و...

  6-...

   

   با چه مبلغی می توانیم این بیمه نامه عمر مان را تهیه نماییم?

  حداقل 50.000 تومان  ماهانه و یا حداقل 300 هزار تومان سالانه 

  این بیمه نامه بر پایه دو اصل مهم ، یعنی مدت بیمه نامه و میزان حق بیمه بنا شده است،بدین شرح که هرچه میزان حق بیمه پرداختی شما و متناسب با آن مدت بیمه نامه بالاتر باشد ، بیمه نامه دارای سوددهی بیشتر میباشد .همچنین افراد می تواند با توجه به نیاز خود و با کمک مشاوران ما، بهترین جدول بیمه ای را انتخاب و بیمه نامه خود را خریداری نمایند. ذکر این نکته را ضروری می دانیم که بیمه عمر و آتیه فرزندان یک پکیج بیمه ای (شامل چند پوشش)  می باشد و صرفا یک پوشش سرمایه گذاری نمی باشد پس لحاظ کلیه پوشش ها جهت انتخاب یک بیمه نامه مناسب ضروری می باشد.

   

   

  بیمه عمر و سرمایه گذاری روشی امن برای بیمه کردن

   
   

  فرزندانتان و سرمایه گذاری بلند مدت برای آن هاست 

 • بیمه عمر و سرمایه گذاری کودکان

  چرا کودک مان به این بیمه نامه نیاز دارند ؟

   

  هيچ لذتی بالاتر از تولد يك نوزاد در خانواده نيست. اميدها و برنامه های بزرگ برای آينده فرزندان ، همواره فكر والدين را مشغول می كند. آینده، بخشی از زندگی هر نوزاد و کودکی است ، که با تولدش توجه عمده پدر و مادر را بخود جلب می‌کند. این آینده نامعلوم اصولا خانواده‌ها را تشویق به انجام برنامه ریزی هایی میکند که تا حدی برطرف‌کننده نگرانی‌های آن‌هاست. این برنامه ریزی ها بیشتر جنبه اقتصادی دارد و پدر و مادر همه تلاششان را می‌کنند، تا بخشی از نیازهای مالی فرزندشان را در دوران جوانی و نوجوانی‌ اش تامین کنند. اما اين توجه با تولد كودك به نوعی همه‌گير  و پررنگ می‌شود و مشاركت والدین را در همه زمينه‌ ها می‌طلبد.

   

  طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان چیست؟

  فرزندانمان در کودکی هزینه های کمتری دارند، هر چه قدر فرزندان بزرگ ترمی شوند ،هزینه های آن ها بالاتر خواهد رفت. همه به ضرورت ایجاد پس اندازی مطمئن و پرسود برای فرزندانشان آشنا هستند.  برای پرداخت هزینه های دانشگاهی، تهیه مسکن و یا کمک برای ایجاد شغل فرزندان به مبلغی بالا احتیاج است و تامین یکباره این مبالغ برای والدین بسیار مشکل و سخت خواهد بود. با طرح بیمه زندگی کودکان *مان* بیمه ایران ، شما به سادگی و با پرداخت مبالغی کم، در هر سال ،یا در هر ماه برای فرزندان خود در آینده سرمایه ای بزرگ فراهم خواهید نمود.

   

  سرمایه گذاری مستمر شما باعث می شود شرکت بیمه در فعالیت های اقتصادی سودده ،شرکت کرده و منافعی که از این سرمایه گذاری ها به دست می آورد را ، به صندوق های اندوخته شما در بیمه عمر و سرمایه گذاری واریز کرده و همین روال باعث می شود چندین برابر پولی را که شما به بیمه پرداخت کرده اید برای شما سپرده گذاری می شود.

  کودکان خود را از بدو تولد بیمه عمر و تامین آتیه کنید

  آیا می توانیم کودکان خود را از بدو تولد بیمه نمائیم؟ بله، شما می توانید فرزند خود را از بدو تولد بیمه سرمایه گذاری تامین آتیه نمایید. شما با پرداخت منظم حق بیمه عمر و تامین آتیه، برای فرزندان خود سرمایه هایی بسیار خوب فراهم خواهید کرد. اگر از زمان بدو تولد این بیمه نامه را تهیه کنید، فرزندتان حداکثر در سن سی سالگی دارای سرمایه ای ارزشمند خواهد بود.

  بیمه جزو صنعت‌هایی است که در چند سال اخیر توجه زیادی به آن شده است و خانواده های ایرانی با نگرشی جدید و متفاوت به آن به عنوان یک پس انداز نگاه می کنند. نگاه والدين امروزی به آينده فرزندانشان، متفاوت از ديدگاه‌های گذشته است، نگرانی از آينده فرزندان ذهن والدين را به خود مشغول كرده و از آنها افرادی نگران اما مسوول در برابر فردای فرزندانشان ساخته است. اغلب والدين امروزی شبانه‌روز خود را وقف فرزندان می كنند و تمام دغدغه‌های ذهني شان تامین نيازها و توقعات مالی آنهاست. آنها با سعی در ايجاد شرايط مطلوب، رفاه كامل و تامين نيازهای فرزندان، در پی يافتن امنيتی نسبی برای آينده مالی فرزندان خود هستند.

  بیمه تامین آتیه بیمه ایران

  در گذشته خیلی‌ها فکر می‌کنند مبالغی که به عنوان حق بیمه پرداخت می‌کنند، تنها پس از فوت اشخاص به وارثان آن‌ها تعلق می‌گیرد و خود فرد نفعی از آن نمی‌برد در حالیکه در بیمه عمر طرح "مان" اینطور نبوده و افراد در طول مدت قرارداد، مبلغی را که در شروع قرارداد انتخاب کرده اند را پرداخت می‌کنند. این مبلغ با احتساب سود و تورم سالانه در پایان قراداد رقم قابل توجهی میشود و به فردی که خود را بیمه کرده است، تعلق می‌گیرد. هر جوان 20 یا 30 ساله‌ای آرزو دارد که در سالهای جوانی، پس انداز قابل توجهی در اختیار داشته باشد. او میتواند با  سرمایه‌گذاری که شما از بدو تولدش انجام داده اید ازدواج کند، هزینه تحصیل در داخل یا خارج کشور را به راحتی تامین کند، مسک تهیه کند یا شغلی را برای خود انتخاب کند. در بیمه عمر کودکان طرح "مان" شما میتوانید از ماه‌های اول تولد فرزندتان، برای او پس انداز کرده و او را تحت پوشش و پس انداز این بیمه قرار دهید.

  نحوه پس انداز :

  پرداخت های کوچک شما در بیمه عمر ، سرمایه ای بزرگ در آینده برای کودک ها و بچه های شما

  در این بیمه نامه شما می توانید از ماه‌های اول تولد فرزندتان، او را تحت پوشش و پس انداز این طرح قرار دهید. و از حداقل مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و از بین 5 الی 30 سال (مدت قرارداد) ،شروع به پس انداز کنید. حق بیمه های پرداختی شما با احتساب نرخ سود تضمینی 18% در 5 سال اول این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای تامین آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.

   

   مرور کلی بر مزایای بیمه عمر و آتیه کودکان

  دریافت سود تضمینی

  حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه  %16  بوده و برای سالهای بعد از آن  %13  و 10% در هر سال می باشد.

  دریافت وام

  یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

  دریافت سود خالص

  سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

  سرمایه بدون باز پرداخت

  سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

  امکان بازخرید

  در صورتی که به هر دلیل از انجام این کار صرف نظر کنید میتوانید بیمه نامه را بازخرید کنید

  سود مشارکت

  در انتهای هر سال شرکت بیمه ایران سود مشارکت را اعلام میکند.این سود که سود حاصل از فعالیت های سرمایه گذاری بیمه ایران است ، بیمه گزاران را در 85% منافع حاصل شریک میکند. در نتیجه هر ساله سود مشارکت را اعلام میکند و آن را به حساب بیمه گزاران واریز میکند به عنوان مثال در سال 93 ، سود 24.9%  و در سال 1394 ، 24% اعلام گردید.

  خرید و ثبت نام بیمه عمر کودکان و نوجوانان ایران

   

 • برای آینده فرزندت چه کرده ای ؟

  آینده فرزندت در دست توست

  برای او نه تنها یک سرپرست بلکه یک الگو باش

  یک پدر قهرمان

  یک مادر آینده نگر

  برنامه ریزی برای تامین نیازهاش یک ضرورت است 

  همین امروز او را در بیمه زندگی ثبت نام کن

  بیمه زندگی بهترین راه پس انداز و تامین آتیه برای فرزندت است

  برنامه ریزی مناسب برای تامین آینده ی فرزندان و کودکان شما از همان زمان نوزادی آغاز می شود. یکی از بهترین راه های پس انداز برای فرزندانمان خرید بیمه عمر و زندگی می باشد که فرزندمان در زمان نیاز بتواند از آن بهره مند شود. بیمه آتیه فرزندان و کودکان بیمه عمر مان بیمه ایران طرح ویژه ای برای بیمه ی کودمان می باشد و شامل سرمایه گذاری بلند مدت با بیشترین سود نسبت به سایر بیمه های عمر و زندگی می باشد و بعلاوه از بیشترین پوشش های بیمه ای برخوردار است.

  مزایا بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران در قالب طرح بیمه عمر و زندگی تامین آتیه فرزندان بصورت زیر است :

   

  مزایای بیمه ای  بیمه عمر و زندگی آتیه کودکان و فرزندان مان بیمه ایران

   

  1) عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.

  2) پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده

  3) پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت بههر علت + پوشش حادثه)

  4) پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

  5) پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده .

  6) پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

  7)پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده

  8) پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

  9) پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

  10)معافیت استفاده کنندگان از مالیلت بر درامد و ارث

  11) پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

  12) پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

  13) امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

  مزایای بیمه عمر مان ایران

  مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر و زندگی آتیه کودکان و فرزندان مان بیمه ایران

   

  1) در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد.

  2) امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه بازنشستگي در پایان مدت بیمه نامه.

  3) ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد …..

  4) امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن

  5) امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی.

   

   

 • بیمه عمر مناسب چه کسانی است ؟

   **من خانواده ام را دوست دارم**

   

  مخاطبان اين بيمه نامه چه كساني هستند؟

  پدر بزرگان : اگر شما پدر بزرگ هستيد ميتوانيد با تهيه بيمه نامه براي نوه خود به هر مناسبتي (اعياد و تولد) حس خوب دور انديشی را به آنها هديه كنيد و به آنها شیوه پس انداز را آموزش دهید.. 

  بیمه عمر مناسب چه کسانی است

  مادربزرگان : اگر شما مادر بزرگ هستيد ميتوانيد مهر و محبت  هميشگي خود را براي نوه هاي خود به نمايش گذاريد و از پشتوانه اقتصادي و اختصاصي آنها مطمئن  شويد

  بیمه عمر بازنشستگی مستمری

  همسران : اگر شما متاهل هستيد ميتوانيد براي پشتوانه اقتصادي آينده براي روزهاي خوشي و روزهاي مبادا يك بيمه عمروسرمايه گذاري كامل داشته باشيد

  بیمه عمر خرید مسکن جهیزیه تحصیل

  جوانان و مجردين : اگر شما جوان یا مجرد هستيد ميتوانيد با بهره مندي  از بيمه نامه عمر و سرمايه گذاري يك پس انداز با ارزشي پديد آورده و در پايان مدت بيمه به يك حقوق دوم در ايام تاهل دست يابيد

  بیمه عمر جوانان سن مجرد

  كودكان و نوزادان : اگر شما صاحب كودك يا نوزادي هستيد ميتوانيد با تهيه يك بيمه عمر و سرمايه گذاري 20 تا 30 ساله اورا در ابتداي جواني از سرمایه و یک کمک بلاعوض براي كمك هزينه هاي تحصيل ،‌اشتغال و ازدواج بهره مند سازيد ، يك لحظه فكر كنيد اگر خود شما از سن 25 سالگي يك سرمایه داشتيد ،‌ امنيت و رفاه زندگيتان چقدر متفاوت بود اين حس خوب را به كودك خود هديه كنيد

  بیمه فرزندان بچه ها کودکان

  من یه حقوق بازنشستگی میخواهم

  بیمه عمر بزنشستگی مستمری ازکارافتادگی

  اگر شما از سن ۲۰ سالگی یک مستمری یا بقول معروف حقوق بازنشستگی داشتید چقدر موفق تر از امروز بودید؟ اگر یک درآمد غیر فعال در کنار حقوق شغل فعلی خود داشتید بیشتر احساس امنیت و آرامش نمیکردید؟ اکنون با وجود چنین طرحهایی برای فرزندمان میتوانیم آرامش موفقیت و امنیت را به آنها هدیه کنیم ما بعنوان کارشناس طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری با داشتن دهها پوشش عالی و کارا بیمه نامه را بنا به درخواست بیمه گذار در پایان بیمه نامه به مستمری یا حقوق بازنشستگی میکنیم جالب است بدانید در طول مدت بیمه نامه بیمه شده پوششهای عمر  حادثه - درمان -ازکارافتادگی - سرمایه گذاری - وام - ضمانت و... را دارا میباشد

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

مطالب مهم بیمه عمر و زندگی

logo-samandehi

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه آنلاین