Image

خاطرات مشتریان ما

خاطره ی جناب آقای فاضل:

در مهرماه بواسطه ی یکی از دوستان نزدیکم جناب آقای فاضل به بنده جهت همکاری و بازاریابی در نمایندگی بیمه عمر بنده مراجعه کرد و در اولین روز های آموزش بازاریابی بیمه عمر از آقای فاضل درخواست کردم که اگر بنظر شما این بیمه ، بیمه ی مناسبی هست ابنتدا به ساکن برای خودتان هم بخرید. ایشون هم که از پوشش های بیمه عمر مان بیمه ایران شکه شده بودند بلافاصله جواب دادن کجارو باید پرکنم!!
چند روز از همکاری من با جناب آقای فاضل نمیگذشت که برای ایشون موقعیت شغلی دیگری در شهرستان در یک کارگاه عمرانی واقع در شهرستان میانه پیدا شد و ایشون برای مدت 3 هفته  مشغول به کار بود و قرار بر این بود که بعد از پایان مدت فعالیتشان در میانه مجددا به همکاری با دفتر نمایندگی بنده مشغول به فعالیت شوند. در روز های پایانی فعالیت ایشان در کارگاه میانه ایشان با بنده تماس گرفتند و گفتند که متاسفانه دچار حادثه شده اند  و به این زودی ها قادر به همکاری با بنده نیستند.

از ایشان پرسیدم که چه اتفاقی رخ داده و ایشان پاسخ دادند در هنگام نصب سقف سوله از روی بلندی لیز خوردند و دستشان دچار آسیب شده و 4 بخیه به دستشان پزشکان زده اند. بعد از خداحافظی به شعبیه ی بیمه خود زنگ زدم و بدونه اینکه جناب آقای فاضل بدانند دنبال گرفتن پوشش پزشکی ناشی از حادثه برای ایشان شدم و بعد از چند روز مجددا با ایشان تماس گرفتم و خدمتشان عرض کردم که شما با توجه به اینکه بیمه عمر و زندگی مان دارید مبلغی بعنوان پوشش درمان و هزینه پزشکی به شما تعلق گرفته است و هزینه ی بیمارستان ئر درمانگاهی که بعد از آسیب دیدگی به آن مراجعه کردید به شما عودت میشود تا سقف 5.000.000 تومان. ایشان شکه شده بود و در ایتدا باور نمیکرد و فکر میکرد بنده با ایشان دارم شوخی میکنم ولی بعد از اینکه هزینه را دریافت کردند بصورت ملموس از مزایای بیمه عمر و زندگی برخوردار شدند! 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین