Image

مبلغ بیمه عمر چقدر است

 

بیمه " عمر و سرمایه گذاری " هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری برای آینده است.

اولین سوالی که در هنگام خرید بیمه عمر مطرح می شود این است که هزینه بیمه عمر چقدر است و آیا امکان خرید قسطی و اقساطی آن وجود دارد و قیمت و هزینه بیمه عمر و زندگی مان چقدر است؟

در بیمه های عمر این امکان وجود دارد که هر فردی با توجه به درآمد و شرایط خود مبلغ حق بیمه و روش پرداخت خود را انتخاب کند . ممکن است بخواهید قیمت را بدانید تا با شرکتهای دیگر مقایسه کنید و مسئله شما ارزانی یا گرانی "حق بیمه" است. به حکم قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اختلافی بین انواع " بیمه های زندگی " از نظر قیمت وجود ندارد، مگر در بعضی جزئیات که به علت رقابت بین شرکتهای بیمه بوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. البته این را هم شنیده اید که میگویند "هر ارزانی بی علت و هیچ گرانی هم بی حکمت نیست". با همه اینها شاید بهتر باشد برای خدماتی مانند "بیمه" به این شکل قیمت تعیین نکنیم زیرا بیمه عمر کالایی مثل خوراک یا پوشاک نیست که فوریت آنرا احساس کنیم، ببینیم و لمس کنیم، بپسندیم، قیمت آنرا بپرسیم ، پولش را پرداخته، آنرا مال خود کنیم و از خوردن و یا پوشیدن آن لذت ببریم.

حداقل مبلغ بیمه عمر چقدر است

در مورد بیمه "عمر و سرمایه گذاری" باید اهل پس انداز در بلند مدت باشیم و از تجربه دیگران درس بگیریم شاید هم عبرت، لذا بخواهیم برای تامین نیازهای فوری فوتی، کوتاه مدت و بلند مدت خود و افرادی که دوستشان داریم سرمایه گذاری کنیم. خواستنی که همان توانستن است. در غیر این صورت بهانه های زیادی وجود دارد که این کار را انجام ندهیم و آنرا به بعد موکول کنیم تا فرصت از دست برود. ما افراد زیادی را سراغ داریم که با امروز و فردا کردن هرگز نتوانستند این سرمایه گذاری بی نظیر را انجام دهند. بیمه "عمر و سرمایه گذاری" عین سلامتی است و زمانی قدر آنرا میدانیم که آن را نداشته باشیم.

بیمه عمر مان ، جامع ترین بیمه عمر و زندگی در ایران است که با توجه به سابقه درخشان بیمه ایران در صنعت بیمه ،و همچنین در دست داشتن بخش اعظم این صنعت ، با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه شده است. بیمه ایران برای سهولت پرداخت حق بیمه ، بیمه عمر و زندگی ایران (مان) ،انواع پرداخت ها را برای شما بیمه گزاران ممکن ساخته است. شما میتوانید حق بیمه خود را یکجا یا سالانه یا شش ماه یکبار یا سه ماه یکبار یا ماهانه پرداخت نمایید. بدیهی است که پرداخت سالانه بهتر از پرداخت شش ماه یکبار و یا ماهانه است. چراکه به صندوق پس انداز بیمه عمر شما سود روزانه تعلق میگیرد و در صورتیکه پرداخت سالانه باشد سود بیشتری، نسبت به بقیه روش های پرداخت ، تعلق میگیرد. پس چنانچه توان مالی دارید ، حتما و بدون شک پرداخت سالانه را انتخاب کنید.

حداقل پرداخت بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران:

ماهانه : حداقل 50 هزار تومان

سه ماهه : حداقل 120 هزار تومان

شش ماهه : حداقل  200 هزار تومان

سالانه : حداقل 300 هزار تومان

همچنین شما میتوانید سالانه ، حق بیمه پرداختی خود را بصورت پلکانی افزایش دهید تا هم اثرات تورم خنثی شود و هم سرمایه صندوق خود را افزایش دهید.

>>> شایان ذکر است که هر چقدر حق بیمه بیشتری انتخاب کنید ، پوشش های بیماری وحوادث و همینطور سرمایه و وام شما به نسبت بیشتر خواهد شد. برای دریافت تعرفه و همچین اطلاعات بیشتر ، متناسب با نیازها و شرایط خویش لطفا تماس بگیرید. 

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (9 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین